مرکز تعمیرات لوازم خانگی بوش

تجربه ۱۷ ساله در واردکردن قطعات بوش و تلاش همه‌جانبه کارشناسان ما برای حذف واسطه‌ها باعث شده تا شاهد کاهش تعرفه‌ها تا ۳۰ درصد به نفع مشتریان خود باشیم.

شرکت هیچگاه نقش واسطه‌ای برای خود قائل نبوده و سعی کرده به طور مستقیم مسئولیت تمام خدمات و ارائه گارانتی‌های معتبر شرکت رسام که تحت نظارت سازمان اصناف و اتحادیه خدمات لوازم‌خانگی است و گواهینامه‌های متعدد بین‌المللی را دارد، به عهده بگیرد به همین خاطر شما می‌توانید مطمئن‌ترین خدمات را دریافت کنید.

لوازم خانگی بوش

چرا نمایندگی اصلی تعمیرات بوش؟

این مجموعه تلاش دارد بنام‌ترین مجموعه در حوزه کاری خود باشد. همواره تکنیسین‌هایی را به همکاری دعوت می‌کند که در زمینه فنی و خدمات ارائه شده سابقه‌ای بیشتر از ۱۱ سال داشته باشند، آنها باید در آزمون‌های شرکت موفقیت کسب کنند و از لحاظ فنی و اخلاق حرفه‌ای امتیازات بالایی آورده باشند.

قدم بزرگ شرکت رسام که به تأیید و تصویب هیئت‌مدیره رسیده آن است که به علاقه‌مندان نگهداری و تعمیر لوازم‌خانگی آموزش رایگان ارائه دهد و حتی زمینه برای تکمیل آموزش‌های تکنیسین‌ها را فراهم سازد.

تعمیر لباسشویی بوش

چشم انداز ما

ما اعتقاد راسخ داریم که از جمله تعهدات یک نمایندگی معتبر آن است که مشتریانش از خدمات یک کادر ورزیده و آموزش‌دیده بهره‌مند باشند. توانمندی این کادر در زمینه نگهداری و اجرا و تعمیر بایستی منطبق بر استاندارهای جهانی باشد به همین دلیل تکنیسین‌ها را در دوره‌های آموزشی مرتبط فعال می‌کنیم.

رفتار و اخلاق حرفه‌ای کارکنان در برخورد با مشتریان فهیم و آگاه، برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است و در جذب تکنیسین‌ها به این رویکرد اجتماعی توجه ویژه داریم.

ما مشتریان لوازم‌خانگی بوش را مشتریانی خاص می‌دانیم و درک می‌کنیم که آنها با دقت و حساسیت زیاد به انتخاب این کالا پرداخته‌اند و حدود انتظارات بالایی دارند بنابراین به انتخاب آنها احترام می‌گذاریم.

شعار ما توانایی فنی و تعهد و صداقت کاری است. ما مشتریان را از خود می‌دانیم و در جهت هزینه‌ها و اعلام آنها صداقت و راستی را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم.