تعمیر ماشین لباسشویی بوش

در هر خانه‌ای نیاز به ماشین لباس‌شویی به‌خوبی به چشم می‌آید. اگر برند خوب و قابل اعتمادی را برای خرید انتخاب کرده باشید، ماشین لباس‌شویی سال‌ها در آشپزخانه منزل شما به‌خوبی کار می‌کند. ماشین لباس‌شویی بوش یکی از معتبرترین و بهترین برندهای موجود در بازار است که به دلیل کیفیت بالا، فروش بسیار خوبی دارد.
برای آن که تعمیر لباسشویی بوش به‌راحتی و دراسرع‌وقت صورت بگیرد، باید شرکتی را انتخاب نمایید که دارای تکنسین‌های ماهری باشد تا بدون حدس و گمان ایراد و عیب ماشین لباسشویی را پیدا کنند. شرکت رسمی رسام تعمیر ماشین لباسشویی بوش را خوبی انجام می‌دهد که در ادامه ضمن معرفی این شرکت، برخی از ایرادات لباس‌شویی بوش را بررسی کرده‌ایم.

تعمیر لباسشویی بوش

معرفی شرکت رسمی رسام

شرکت رسمی رسام در زمینه تعمیر وسایل الکتریکی بوش فعالیت دارد که خود قطعات اصلی وسایلی چون لباسشویی، یخچال و … بوش را تأمین می‌کند. سابقه این شرکت در تعمیر لباسشویی بوش بسیار درخشان است و با ارائه خدمات روزانه، نسبت به رفع عیوب و تعمیر لباسشویی بوش در کمترین زمان اقدام می‌کند.

 • شرکت رسمی رسام به سؤالات شما در خصوص تعمیر لباسشویی بوش به‌صورت حضوری و غیرحضوری به طور کاملاً رایگان پاسخ می‌دهد.
 • در کمترین زمان نیروی کار آموزش‌دیده خود را برای تعمیر لباسشویی بوش به کار می‌گیرد.
 • ازآنجایی‌که قطعات اصلی را به کار می‌گیرد، ضمانت آن ها را نیز برعهده می‌گیرد.
 • روز تعطیل و غیر تعطیل برای ارائه خدمات توسط شرکت رسمی رسام معنی ندارد و همه‌روزه در اختیار مشتریان خود می‌باشد.

عیب‌یابی ۱۰۰% رایگان در محل

اگر ماشین لباسشویی بوش شما به تعمیر نیاز دارد، می‌توانید با شماره  مرکز پاسخگویی شرکت رسمی رسام است، تماس حاصل فرمایید.

پاسخ به برخی از ایرادات متداول ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش در انواع و مدل‌های مختلفی طراحی می‌شود که ممکن است، در برخی از مواقع نیاز به تعمیر داشته باشد. هرکدام از ایرادات نیاز به بررسی کامل توسط تکنسین ماهر دارد تا تعمیر لباسشویی بوش به‌خوبی انجام شود. برخی از ایرادات متداول که ممکن است، در ماشین لباسشویی بوش رخ بدهد در زیر لیست شده‌اند:

چرا ماشین لباسشویی بوش روشن نمی‌شود؟

دلایل مختلفی وجود دارند که هرکدام می‌توانند منجر به روشن نشدن ماشین لباسشویی شوند که برخی از آن ها عبارت‌اند از:

 • ابتدایی‌ترین حالت بررسی دوشاخه و بررسی پریز برق است. البته این در صورتی است که هیچ چراغی از ماشین لباسشویی بوش روشن نشود.
 • فیوزها را نیز چک کنید تا از وصل بودن آن ها مطمئن شوید.
 • معیوب شدن برد کنترلی و صفحه‌نمایش آن‌یکی دیگر از موارد مورد بررسی می‌باشد.

اگر مشکل از فیوز، دوشاخه و پریز نبود، برای تعمیر لباسشویی بوش با شرکت رسمی رسام تماس حاصل کنید تا در کمترین زمان مشکل را برطرف کنند.

چرا ماشین لباسشویی بوش نمی‌چرخد؟

یکی از مواردی که حتماً باید توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش بررسی شود، نچرخیدن ماشین در زمان روشن بودن آن است. برخی از مواردی که می‌توانند دلیل این امر باشند عبارت‌اند از:

 • تسمه درام پاره شده است.
 • وزن بالای لباس‌های درون ماشین که از ظرفیت ماشین لباسشویی بوش خارج است.
 • به اتمام رسیدن زغال موتور نیز می‌تواند دلیل این امر باشد.
 • کوپلینگ موتور دچار آسیب‌دیدگی شده است و باید به‌سرعت مورد بررسی قرار بگیرد.

یکی از مهم‌ترین وجه‌های تمایز شرکت رسام قیمت‌های مناسب نسبت به سایر شرکت‌ها می‌باشد که غالباً پایین‌تر از نرخ اعلامی از سوی اتحادیه است و تأمین قطعات اصلی بدون واسطه که با حذف واسطه‌گری، قطعات تا ۳۰% پایین‌تر از نرخ محصولات بازار و دیگر شرکت‌های مشابه خدماتی است.