تعمیر انواع کولرگازی بوش

کولرگازی بوش که این روزها سرما را به خانه‌های شما هدیه می‌دهد، دارای مدل‌های مختلف با توان‌های مشخص است. این کولرها گاهی اوقات نیاز به تعمیر دارند و باتوجه‌به قیمت بالای آن ها، اگر تکنسین ماهر نباشد، عیب‌یابی و تعمیر به‌درستی انجام نخواهد شد و هزینه‌های شما را افزایش می‌دهد.
شرکت رسمی رسام با دارابودن سال‌ها سابقه در زمینه تعمیر لوازم‌خانگی بوش، به‌راحتی و دراسرع‌وقت نسبت به تعمیر کولرگازی بوش شما اقدام خواهد کرد. با ما همراه باشید، تا در کنار معرفی شرکت رسمی رسام ایراداتی که در کولرگازی بوش رایج است و نیاز به تعمیر دارد را به شما معرفی کنیم.

تعمیر کولر گازی بوش

حوزه فعالیت شرکت رسمی رسام چیست؟

شرکت رسمی رسام سال‌هاست که در زمینه تأمین قطعات اصلی بوش فعالیت دارد که این امر نشان می‌دهد، این شرکت نام‌آشنا قطعات اصلی بوش ضمانت دار را در اختیار دارد. همچنین در چندین سال گذشته فعالیت‌های خود را در زمینه تعمیر لوازم‌خانگی بوش آغاز کرد و به دلیل جذب تکنسین‌های ماهر و برگزاری دوره‌های آموزشی تعمیر لوازم‌خانگی بوش رزومه‌ای درخشان را برای خود ایجاد کرده است.
این شرکت تمام خدمات خود را ۲۴ ساعته و با ارائه فاکتورهای رسمی انجام می‌دهد و تمامی قطعات استفاده شده خود را در زمان تعمیر دستگاه ضمانت می‌کند. همچنین شما می‌توانید از مشاوره‌های رایگان عیب‌یابی که این شرکت برای مشتریان ارائه می‌دهد، استفاده کنید.

شرکت رسمی رسام یک مرکز تخصصی تعمیر لوازم‌خانگی بوش است که تعمیر کولرگازی بوش را نیز انجام می‌دهد و بهترین شرکت برای تعمیرات این برند معتبر است.

عیب‌یابی ۱۰۰% رایگان در محل

اگر کولرگازی بوش شما به تعمیر نیاز دارد، می‌توانید با شماره  مرکز پاسخگویی شرکت رسمی رسام است، تماس حاصل فرمایید.

ایرادات رایج در کولرگازی بوش

تعمیر کولرگازی بوش باید دراسرع‌وقت انجام شود و از دست‌کاری خودسر آن پرهیز کنید و انجام این کار را برعهده نیروی ماهر شرکت رسمی رسام بگذارید. ایرادات زیادی ممکن است در کولرگازی بوش اتفاق می‌افتد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره کرده‌ایم:

دلیل اینکه کولرگازی باد خنک پرتاب نمی‌کند، چیست؟

این مورد باید به‌دقت بررسی شود زیرا کار اصلی کولرگازی مختل شده است. دلایلی چون موارد زیر می‌تواند سبب این امر شود:

  • فیلترها کثیف هستند و باید آن ها را به‌آرامی بشویید.
  • نشتی گاز کولر باید بررسی گردد.
  • تنظیمات مربوط به ترموستات چک شود.

چرا کولرگازی بوش دارای صدای زیاد است؟

تعمیر کولرگازی بوش به کمک شرکت رسمی رسام برای پرسروصدا بودن کولر باید دراسرع‌وقت انجام شود زیرا:

  • احتمال خرابی کمپرسور وجود دارد که در صورت نیاز باید تعویض گردد.
  • احتمال دارد که فن دستگاه خراب شده باشد.
  • بلبرینگ دستگاه باید بررسی شود.
  • تمیز بودن فیلتر کولرگازی بوش را بررسی کنید.

 کولرگازی نشت آب دارد، دلیل آن چیست؟

قسمت بیرونی کولرگازی بوش محلی برای هدایت آب می‌باشد، اما اگر پنل داخلی کولر نشتی دارد و دیوار را خیس می‌کند، باید تکنسین آن را بررسی کند. برخی از دلایل نشت آب در کولرگازی بوش در ادامه لیست شده است:

  • مسیر خروجی آب را بررسی کنید زیرا احتمال دارد که مسدود باشد.
  • پمپ دستگاه احتمال دارد که معیوب باشد.
  • تشت تخلیه را چک نمایید زیرا احتمال زنگ‌زدگی آن وجود دارد.

یکی از مهم‌ترین وجه‌های تمایز شرکت رسام قیمت‌های مناسب نسبت به سایر شرکت‌ها می‌باشد که غالباً پایین‌تر از نرخ اعلامی از سوی اتحادیه است و تأمین قطعات اصلی بدون واسطه که با حذف واسطه‌گری، قطعات تا ۳۰% پایین‌تر از نرخ محصولات بازار و دیگر شرکت‌های مشابه خدماتی است.