مطالب آموزشی

فناوری i-Dos در لباسشویی بوش، نحوه کارکرد و چرا ماشین لباسشویی بوش به تکنولوژی مجهز هستند؟

کلمات روی لباسشویی

ماشین لباسشویی بوش یکی از پیشرفته‌ترین ماشین‌های موجود در بازار است که باتوجه‌به تکنولوژی‌های به‌کاررفته در آن، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می‌باشد. یکی از تکنولوژی‌هایی که در این ماشین لباسشویی به چشم می‌آید، i-Dos است. همه ما در استفاده از پودر یا مایع لباسشویی دقت کافی را نداریم و همین باعث می‌شود، لباس‌ها کثیف بمانند و یا در صورت استفاده پودر زیاد، لکه‌های پودر بر روی لباس‌ها باقی می‌ماند.

با فناوری i-Dos این مشکل دیگر وجود ندارد. با ما همراه باشید تا نحوه کارکرد فناوری i-Dos در لباسشویی بوش را با هم بررسی کنیم.

 

عملکرد فناوری i-Dos در لباسشویی بوش

حضور تکنولوژی و فناوری‌های جدید به بهبود زندگی‌های امروزه بسیار کمک کرده است و حتماً باید از آن ها استفاده نمود. فناوری i-Dos مقدار دقیق پودر و یا مایع را برای شست‌وشوی لباس‌ها تعیین می‌کند و همین سبب می‌شود که لباس‌ها تمیز باشند و از استفاده بیش از حد و نادرست پود ماشین لباسشویی بوش جلوگیری به عمل آورد.

این فناوری به کمک سنسورهای مختلف طی چندین مرحله که در زیر بررسی کرده‌ایم، مقدار شوینده لازم برای البسه موجود در ماشین را تعیین می‌کند.

  • حجم لباس‌ها نشان‌دهنده وزن آن ها نیست و همین به یک دلیل برای استفاده نادرست از شوینده‌ها تبدیل شده است. فناوری i-Dos در لباسشویی بوش به کمک سنسور وزن دقیق البسه را به دست می‌آورد.
  • همچنین نوع پارچه‌های به‌کاررفته در لباس را نیز تشخیص می‌دهد و میزان پودر لازم را باتوجه‌به جنس لباس‌ها تعیین می‌نماید.
  • در این مرحله نوبت به بررسی میزان کثیفی لباس‌ها می‌رسد که با آبگیری اولیه، میزان آلودگی را می‌سنجد.
  • یکی دیگر از مواردی که در شست‌وشو به آن توجه نمی‌شود، نوع سختی آب مصرفی است که این فناوری با استفاده از سنسورهای موجود در ماشین لباسشویی بوش سنجیده می‌شود.
  • بعد از تمام این سنجش‌ها، حال ماشین لباسشویی به طور خودکار نوع برنامه شست‌وشو را انتخاب می‌کند و مهم‌ترین کار یعنی میزان دقیق شوینده را تعیین و مناسب با آن میزان آب ورودی به دیگ لباسشویی را تعیین می‌نماید. فناوری i-Dos در لباسشویی بوش یک شست‌وشوی کاملاً تمیز و اقتصادی را رقم می‌زند.

 

دلیل مجهز بودن ماشین لباسشویی بوش به فناوری i-Dos

برند بوش بسیار معتبر است و همواره به دنبال جذب رضایت مشتریان خود است که این کار را با حفظ کیفیت و ارتقا محصولاتش به‌خوبی انجام می‌دهد. فناوری i-Dos در لباسشویی بوش سبب استفاده راحت آن می‌شود زیرا مخزن شوینده‌ها را یک‌بار پر می‌کنید و لازم نیست، در هر بار شست‌وشوی مجدد شوینده را به ماشین اضافه کنید.

این فناوری صرفه اقتصادی نیز دارد و مصرف زیاد شوینده جلوگیری به عمل می‌آورد. در واقع فناوری i-Dos در این ماشین لباسشویی بی‌نظیر سبب می‌شود که شوینده تنها و تنها به مقدار لازم و بهینه مصرف شود که برخلاف باور عمومی خیلی از افراد است که مقدار زیادی شوینده را به لباس‌ها اضافه می‌کنند.

ماندن پودر یا مایع لباسشویی در بافت لباس‌ها سبب به‌وجودآمدن حساسیت می‌شود که ماشین لباسشویی بوش با فناوری i-Dos این مشکل را نیز برطرف کرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *